Aleksandrów Łódzki. Dwie porażki Sokoła w meczach sparingowych

(bart)
Sokół rozgrywa sporo meczów kontrolnych
Sokół rozgrywa sporo meczów kontrolnych przemysław bieniek
Trzecioligowi piłkarze Sokoła Aleksandrów Łódzki przegrali ze Skrą w Częstochowie 0:2 (0:0) w swoim czwartym meczu kontrolnym w zimowym okresie przygotowawczym.

Sokół: Kaniecki - Zagórski, Lis Gieraga, Szarpak - Sołtysiński, Bogołębski, Witasiak, Matuszewski - Maschera, Maćczak oraz: Kowalski, Nowacki, Horoszkiewicz, Dziuba, Nowicki, Pecyna, Misiak.

- Rozegraliśmy bardzo wartościowy mecz. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo solidna, co skutkowało kilkoma groźnymi sytuacjami pod bramką rywali. Praktycznie przez cały czas kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Druga połowa do 70 minuty wyglądała podobnie. Niestety, później popełniliśmy dwa błędy indywidualne, które skutkowały bramkami dla przeciwnika. Mecz musieliśmy kończyć w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Kuby Kowalskiego – powiedział trener Sokoła Dawid Kroczek w rozmowie z klubowym portalem.

Wcześniej Sokół uległ Warcie Sieradz 2:3 (1:1) po golach Pecyny (29) i Woźniczaka (72).

Sokół: Kaniecki - Nowacki, Lis, Gieraga, Szarpak - Zagórski, Bogołębski, Pecyna, Dziuba - Maschera, Maćczak oraz: Kowalski. Zagórski, Woźniczak, Abramczyk, Witasiak, Horoszkiewicz, testowany, Matuszewski, Sołtysiński, Misiak.