Myślisz, że wiesz, gdzie zjeść najlepszy kebab w Zgierzu?

Materiał informacyjny Z&Z ŁÓDŹ PÓŁNOC Sp. z o.o.

Jeśli próbowałeś ROLLO z ZAHIR KEBAB to masz rację, znasz odpowiedź na nasze pytanie. Już w piątek, wystartowała nowa restauracja ZAHIR KEBAB w Zgierzu przy ul. Plac Targowy 2. Jeśli jesteś miłośnikiem kebabów, a czytając to burczy Ci w brzuchu, to właśnie ten moment! Przeczytaj do końca, ubierz się ciepło, zabierz maseczkę i w te pędy biegnij po gorące ROLLO od Zahira.

ZAHIR KEBAB to jedna z najszybciej rozwijających się sieci gastronomicznych w Polsce, słynąca z 50 centymetrowego, chrupiącego i wypasionego – MEGA ROLLO. Firma zadebiutowała w 2014 roku, otwierając pierwszy lokal w Ostrowie Wielkopolskim. Na szczęście ZAHIR KEBAB nie zwalnia tempa i jest już w ponad 100 różnych lokalizacjach w całej Polsce, a teraz otwiera swój drugi już punkt w Zgierzu, znajdziesz Zahira przy ul. Powstańców Śląskich 1d i Placu Targowym 2.

Sekret? Tajemnica pysznego jedzenia tkwi przede wszystkim w szczegółach. Jakość produktów, ich smak i połączenie warzyw, mięsa, przypraw i sosów (przygotowanych według unikalnej receptury) to zapowiedź naprawdę pysznej kulinarnej przygody.

No właśnie, a co warto zjeść w Zahirze? Chyba najbardziej popularną propozycją jest wspomniane wcześniej ROLLO, które dostaniesz w najróżniejszych wersjach – klasycznej, z serem, amerykańskiej (z frytkami w środku), wegetariańskiej z falafelem, fit, czy ze szpinakiem. Oczywiście wszystko na miarę apetytu – czyli w 3 rozmiarach.

Jeśli nie jesteś fanem obiadu „do ręki”, to w ofercie znajdują się takie propozycje jak: KEBAB BOX – danie zamknięte w pudełku, w którego skład wchodzą mięso (do wyboru kurczak lub baranina), frytki i surówka. TALERZ KEBAB – solidna porcja, soczystego mięsa podana na talerzu w towarzystwie warzyw i frytek w różnych wielkościach. Dla wegetarian falafelowy odpowiednik – TALERZ FALAFEL z kotlecikami z ciecierzycy robi robotę. „Kurczakożercy” również się nie zawiodą. W ofercie sieci dostępne są POPSY i STRIPSY z kurczaka podane z frytkami. Chrupiące, aż palce lizać – gwarantujemy!

Oferta, którą znajdziesz w tej sieci jest bardzo szeroka. Kompletne menu znajdziesz na stronie internetowej www.zahirkebab.pl

Kiedyś napisalibyśmy „chodź, skoczmy na rollaska”. Niestety teraz możemy zaprosić Cię do szybkiej wizyty (oczywiście w maseczkach!) i zabrania jedzenia „na wynos” lub składania zamówień telefonicznie. Pamiętaj, że mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej restauracje nadal działają i dokładają wszelkich starań, by zamówienia spełniały oczekiwania wszystkich klientów.

Czujesz się głodny? My bardzo, dlatego kończymy, zakładamy kurtkę i lecimy na kebaba.

Dołączysz?

Więcej informacji znajdziesz na social media:
Facebook: www.facebook.com/zahirkebab
Instagram: www.instagram.com/zahirkebab

Ostrzegamy – ZAHIR uzależnia!

Dodaj ogłoszenie