(© materiały promocyjne)

Mamy dla Was bilety na film "Zerwany Kłos", opisujący męczeńską śmierć Karoliny Kózkówny, błogosławionej Kościoła Katolickiego.

Trwa I wojna światowa. Carskie oddziały panoszą się w okolicach Tarnowa. Szesnastoletnia Karolina Kózkówna ponosi śmierć męczeńską w obronie wiary. Jej ojciec obwinia się za śmierć ukochanej córki. Dzieje bohaterów dopełnia Teresa, która nosi w sercu tajemnicę o gwałcie zadanym przez kozaka Sorokina.

Mamy dla Was podwójne wejściówki do kina Charlie, które zaprasza na seans w sobotę, o godz. 14.50. Chcecie wybrać się na film? Odpowiedźcie na pytanie konkursowe dlaczego chcecie zobaczyć film "Zerwany kłos"?

Odpowiedzi przysyłajcie na adres: konkursy_lodz@naszemiasto.pl w tytule wpisując: "Zerwany Kłos". W treści maila podajcie swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Na Wasze odpowiedzi czekamy do piątku, 17 lutego do godziny 12.

Bierzesz udział w konkursie, akceptujesz jego Regulamin.

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!