XV Mazurska Noc Kabaretowa 2013 już za nami. Publiczność w Mrągowie rozśmieszali m.in. Artur Andrus, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Łowyc.B, Marcin Daniec, Kabaret Smile i wielu innych czołowych polskich kabareciarzy. Mimo deszczu dopisała także frekwencja. Przeżyj to jeszcze raz! [Zdjęcia, Youtube]

XV Mazurska Noc Kabaretowa 2013


W sobotę 13 lipca br. odbyła się XV Mazurska Noc Kabaretowa 2013. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych (przez cały czas trwania koncertu padał deszcz - przyp. red.) publiczność dopisała i bawiła się świetnie. Jedną z gwiazd tegorocznej edycji był Kabaret Pod Wyrwigroszem, który porwał publiczność parodią hitu zespołu Weekend "Ona tańczy dla mnie".

Zobacz też: Inscenizacja bitwy pod Grunwaldem 2013. Wojska polsko-litewskie pokonały Krzyżaków [Zdjęcia]Na scenie pojawił się też Marcin Daniec, który w swoim skeczu wcielił się w rolę... dziecka i wytłumaczył publiczności skąd się biorą dzieci.

Zobacz także: XV Mazurska Noc Kabaretowa 2013. Poznaj Kabaret Pod WyrwigroszemOprócz tego w Mrągowie pojawili się również: Artur Andrus, Ireneusz Krosny, Kacper Ruciński, Grupa Rafała Kmity, Łowcy.B, Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile oraz Elita.

Zobacz też: Wisła Płock - Stomil Olsztyn 2:1 [Zdjęcia]

Na luzie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!