Wygrana Pelikan Łowicz w Pucharu Polski z KSZO Ostrowiec. Podopieczni trenera Grzegorza Wesołowskiego wywalczyli awans do rundy wstępnej w sobotę, dzięki wygranej w Ostrowcu Świętokrzyskim z KSZO 2:0 (1:0). Mecz w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano w ramach rundy przedwstępnej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Gole dla łowiczan w wygranym meczu z KSZO zdobyli Mariusz Solecki (10) oraz Mykoła Dremluk (71, rzut karny).
KSZO to beniaminek III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. Pelikan zajął w zeszłym sezonie trzecie miejsce w II lidze wschodniej.


Skład Pelikana w wygranym meczu z KSZO


Pelikan: Olszewski – Gołuch, Dremluk, Brodecki, Ceglarz – Wyszogrodzki, Kowalczyk, Pomianowski (88, Bończak), Adamczyk (60′ Golański) – Solecki, Ekwueme (77, Bojańczyk). Trener: Grzegorz Wesołowski. Kierownik drużyny: Andrzej Miziołek.

Bałyk na drodze Pelikana w Pucharze Polski.
W rundzie wstępnej Pucharu Polski Pelikan Łowicz spotka się na wyjeździe (17 lipca) z Bałtykiem Koszalin. Gospodarze spotkania to mistrz IV ligi zachodniopomorskiej i jednocześnie beniaminek III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej. W poprzednim sezonie barw tej drużyny bronił Adrian Olszewski, który występuje obecnie w Pelikanie Łowicz.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!