Wioska Smerfów stanie w Manufakturze w Łodzi w piątek, 19 lipca. W oczekiwaniu premiery film "Smerfy 2" będzie można odwiedzić smerfy w ich chatkach i spotkać Papę Smerfa, Smerfetkę, oraz Smerfusia.

Wioskę Smerfów można zwiedzać od godz. 13.00 do godz. 20.00. Będą także gry, konkursy, quizy dotyczące znajomości świata Smerfów. Dzieci i dorośli będą mogli doświadczyć życia Smerfów. wziąć udział w zabawach ruchowych np. teście Osiłka, Zgrywusa czy Lalusia. Do dyspozycji najmłodszych będzie oddana plastyczna strefa Smerfusia. Dzień ten będzie również okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć w towarzystwie Papy Smerfa, Smerfusia i Smerfetki, w wyjątkowej scenerii. Podczas imprezy hostessy będą rozdawać filmowe upominki.

W otoczeniu Wioski Smerfów w Manufakturze, zabaw, oraz sympatycznych, niebieskich stworzeń każdy z uczestników będzie mógł przenieść się w przyjazny świat Peyo.

Ideą imprezy jest dobra zabawa i zaktywizowanie do wspólnej zabawy całych rodzin, zarówno dzieci, jak i rodziców, którzy na pewno nie będą nudzić się w tym czasie i znajdą aktywności dla siebie. Wstęp do wioski smerfów jest wolny dla wszystkich!

W kolejnym filmie familijnym łączącym żywą akcję z animacją, komedii Smerfy 2, zły czarownik Gargamel tworzy dwa psotne, podobne do Smerfów istoty, zwane Wredkami, mając nadzieję, że pozwolą mu one posiąść magiczną moc Smerfów. Kiedy jednak odkrywa, że tylko prawdziwe Smerfy mogą dać mu to, czego pragnie i tylko sekretne zaklęcie znane Smerfetce może zamienić Wredki w Smerfy, Gargamel decyduje się porwać Smerfetkę i zabiera ją do Paryża, gdzie jako największy czarownik na świecie zostaje otoczony uwielbieniem milionów. Teraz Papa Smerf, Ciamajda, Maruda i Laluś będą musieli powrócić do naszego świata, połączyć siły z przyjaciółmi Patrickiem i Grace Winslow i uratować Smerfetkę!

Czy Smerfetka, która zawsze czuła się inna, nawiąże relacje z Wredkami - Vexy i Hackusem? Czy Smerfom uda się przekonać ją, że ich miłość do niej jest prawdziwa? Przekonamy się w kinie.

Wakacje

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gugiel (gość)

"będzie można odwiedzić smerfy w ich chatkach i spotkać Papę Smerfa, Smerfetkę, oraz Smerfusia?" autor artykułu nas się pyta, czy będzie można odwiedzić chatki i spotkać Smerfy? po co ten znak zapytania na końcu zdania?