Marcin Kobierski jest kaptanem Warty Sieradz Marcin Kobierski jest kaptanem Warty Sieradz

Warta bez licencji na III ligę! Marcin Kobierski nie wie więc, czy będzie grał w lidze III czy V (© Fot. Dariusz Piekarczyk)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Warta Sieradz bez licencji na grę w III lidze! Sieradzanie nie otrzymali w środowe popołudnie licencji, bo nie przedstawili kompletu dokumentów. Warta ma siedem dni na odwołanie od decyzji Komisji Licencyjnej Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

- Zalegamy w Urzędzie Skarbowym około 40 tysięcy złotych - mówi Piotr Haraszkiewicz, prezes Warty. - Nie mamy tych pieniędzy. Liczyłem, że pomoże nam magistrat, bowiem wcześniej obiecane mieliśmy 50 tysięcy z funduszu promocji miasta. Prezydent powiedział, że możemy grać w czwartej lidze. Na czwartą ligę też nie mamy pieniędzy. Wszystko wskazuje, że będzie to klasa okręgowa.
- To katastrofa - mówi Bogdan Jóźwiak, trener Warty. - Tak dużego miasta jak Sieradz nie stać na trzecią ligę, nie stać na inwestowanie w drużynę, która jest marką Sieradza od ponad pół wieku.

Szansa dla Zelowa


Jeżeli Warta nie otrzyma licencji, to szansę na grę w III lidze dostanie Włókniarz Zelów, który zajął przedostatnie miejsce w III lidze.

Sport

Komentarze (15)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Pele (gość)

Priorytetem dla prezydenta jest jest Festival Tłustych Włosów, irlandzkie tańce a nie sport w mieście. Tegoroczne włosy maja kosztować miasto 700 tysięcy złotych. A ile z tego dla agencji reklamowej? Ile kosztowała książka o fryzjerze co to ja prezydent podpisuje własnym nazwiskiem?

Obserwator (gość)

Dokładnie spadek do niższej ligi,tylko na to zasługują,ile razy można się bronic przed spadkiem tylko tym że ktoś się wycofał z rozgrywek.Przecież to żenujące,i to wczuwanie się w wielkich piłkarzy na boisku piłkarzy,gracie tylko i aż w sumie hehe w 3-ej lidze.Co prawda jest paru dobrych zawodników w tej drużynie,ale nie zmienia to faktu że jest słabo,trzeba odrobic lekcje ,wymienic pewne ogniwa w składzie bo są zawodnicy którzy stwarzaja pozory jak gdyby był by to ich pierwszy mecz w piłkę nożną,dopiero wtedy jest szansa że zrobią krok do przodu zamiast ciągle sie cofac.I jeszcze każą za to płacic.Parodia większa niż kabaret.

Sieradzanin (gość)

Dajcie spokój,ile można tą farsę ciągnąć,przecież to jest śmiech na sali,powinni spaść,żeby mieć nauczkę i czas,żeby odrobić lekcje. Jestem z Sieradza i nie życzę im na prawde źle ,ale po tym co sie dzieje tracę szacunek do tego klubu. TYLE

relka (gość)

No nareszcie :-) z okręgówki też spadną ale awansują :-). Jeszcze się bezczelnie pieniędzy domagają na spłatę długów ZUsowskich!!!. Władzo nie daj się tym żelkom wkręcić w ich machlojki. Jak tak kochają piłkę niech grają za swoje dla idei i "prawdziwych kibiców".

KibicKS (gość)

JAKI ZELÓW ?????????????????? a WARTA DZIAŁOSZYN ???????????? SPRZEDAWCZYKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ustalcie wreszcie ten skład nie przy stoliku tylko po piłkarsku jak się należy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kibic (gość)

to jest skandal co miasto robi z piłką nożną na wszystko inne wydawana jest kasa tylko nie na sport do czego podąża myslenie tych ludzi jak tak dalej pojdzie polacy beda na rowni w hierarchii z san marino szkoda słów !!!!!

Kibic Warty (gość)

Napisałem komentarz nie ukazał się ,widocznie cenzura działa jak się napisze na władzę miasta.