Festyn Rodzinny na Fali Festyn Rodzinny na Fali

Festyn Rodzinny na Fali (© Paweł Łacheta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Festyn Rodzinny na Fali trwa przez weekend. W sobotę i niedzielę aquapark Fala przy al. Unii w Łodzi przygotował wiele atrakcji i konkursów z nagrodami. Dorośli i dzieci nie będą się nudzić.

Podczas Pierwszego Wakacyjnego Festynu Rodzinnego goście Fali mogą wziąć udział m.in. w rodzinnej sztafecie (trzeba w jak najkrótszym czasie przepłynąć dwie długości, czyli 50 m, basenu), animacjach tanecznych, aerobiku, zagrać w piłkarzyki, przeciągać linę, pływać tzw. rwącą rzeką pod prąd, wystartować w wyścigu pontonów, zjechać zjeżdżalnią na czas czy rzucać do celu wodnymi kulami.

Festyn Rodzinny na Fali swoimi miksami uświetni DJ Ursek, odbywają się co godzinę między godz. 12, a 20.

Anna Pawlak, rzecznik Fali informuje, że na uczestników zabawy czekają atrakcyjne nagrody. Do wygrania są m.in. vouchery na wczasy ufundowane przez biuro podróży oraz karnety wstępu do naszego obiektu.

Źródło: Dziś zabawa na Fali! I Wakacyjny Festyn Rodzinny w łódzkim aquaparku [zdjęcia]

Imprezy

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

art (gość) (pleban)

macie to na co głosowaliscie -zabierz babci dowod hahaha a tak naprawde to własnie stare pokolenie bardziej pamieta zyczliwosc dla innego człowieka mimo to ze ma swoje odchyly. Teraz zryjcie szczaw z nasypu a na plaze do manufaktury jakby bylo małło to ulęgałki jeszcze sa

Łodzianin (gość)

proPOnuję rajd " Szlakiem miejskich pływalni"
1. Pływalnia Włókniarz ul. Kilińskiego
2. Pływalnia Budowlanych ul. Brukowa
3. Pływalnia Olimpia ul. Sienkiewicza
4. Pływalnia Anilanaul. Sobolowa
I na koniec wizyta w Wydziale Sportu i prelekcja
" Jak to się robi "

pleban (gość)

Pamiętam jako dziecko chodziłem z rodzicami na fale.
Spedzaliśmy tam calą sobote i niedziele.
Teraz mam 34 lata i nie mozemy z żona i dwiema coreczkami(3lata i 7 lat)pójść raz w miesiącu na fale bo nas na to nie stać.
Za dzieci trzeba płacić!!!
Państwo ku..a PRORODZINNE!!!

Judas Priest (gość)

Stara Fala to było co pięknego, baseny - bliźniaki, olimpijski , sztuczna fala co godzinę. Pół Łodzi tam chodziło i każdy się mieścił z kocem na zielonej trawce. Wystarczyło zrobić totalny, generalny remont i byłoby dobrze. Tak to zbudowali szmirę za 20 zł za godzinę pluskania w wodzie - to jakiś żart nieśmieszny. Przechodzę nieraz obok i serce " płacze " za starą Falą.

goździkowa (gość)

Wezmę pożyczkę lombardową i już lecę łyknąć chloru .
Za tydzień wyjdzie jak na Majorce .