TMRF Widzew Łódź zremisował z Nowosolną Łódź 1:1 [ZDJĘCIA]

aga, (opr. ŁC)
TMRF Widzew rozegrał swój pierwszy mecz w klasie A. W niedzielę, 30 sierpnia, drużyna zmierzyła się z Nowosolną Łódź. Rozgrywki zakończyły się remisem 1:1.

Pierwszy mecz ligowy TMRF Widzew rozegrał w niedzielę, 30 sierpnia z drużyną Nowosolna Łódź. Pierwsze bramka padała w 22 minucie, zdobyli ją goście. TMRF wyrównał wynik w 38 minucie. Punt zdobył Marek Krawczyk.

TMRF Widzew Łódź – Nowosolna Łódź 1:1 (1:1)
Gol dla TMRF: 38′ Marek Krawczyk

TMRF: Kurak – Dobrosiński, Bielecki, Kałka (60' Miśkiewicz), Miłaczewski (65' Balcerek) – Krawczyk, Brot, Stolarek (70' Durys), Kacprzak (37' Ślaski), Lisowski – Marek Krawczyk>