VII Ogólnopolskie Spotkanie Klubów Abstynenckich nad Pilicą, które odbyło się w dniach 13-14 lipca na przystani OSiR w Tomaszowie Maz. przebiegało pod znakiem sportu i rekreacji. Uczestniczyło w nim ponad 200 osób z dziesięciu miast z całej Polski.

W pierwszym dniu odbył się spływ kajakowy do Inowłodza i wycieczka autokarowa Groty Nagórzyckie - Inowłódz.

Drugi dzień zaplanowany był na rozgrywki sportowe.

Bieg w workach wygrała Maria Balter (Można Inaczej Radomsko), druga była Marzanna Dutka (Stop Zgierz), a trzecia Marta Dymowska (Jędruś Katowice).

W kręglach triumfował Ryszard Gontar (Jędruś) 94 pkt., przed Markiem Kornasem (Barka Warszawa) 92 pkt. i Mirkiem Domaradzkim (Azyl Tomaszów Maz.) 90 pkt. Wśród pań najlepsza była Sylwia Nadrowska (Przyjaciel Bełchatów) 85 pkt., wyprzedziła Annę Kowalską (Relax Warszawa) 76 pkt. i Marię Balter (Można Inaczej Radomsko) 76 pkt.

Dwa ognie wygrał Jędruś, przeciąganie liny Barka, piłkę plażową Ala Tomaszów Maz. i kierki sportowe Stop Zgierz.

Spotkanie klubów abstynenckich nad Pilicą otworzyła i zakończyła Magorzata Kraft, wiceprezes Azylu Tomaszów Maz. Nad sprawną organizacją imprezy czuwał Ryszard Juda, prezes Azylu

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!