VII Ogólnopolskie Spotkanie Klubów Abstynenckich nad Pilicą, które odbyło się w dniach 13-14 lipca na przystani OSiR w Tomaszowie Maz. przebiegało pod znakiem sportu i rekreacji. Uczestniczyło w nim ponad 200 osób z dziesięciu miast z całej Polski.

W pierwszym dniu odbył się spływ kajakowy do Inowłodza i wycieczka autokarowa Groty Nagórzyckie - Inowłódz.

Drugi dzień zaplanowany był na rozgrywki sportowe.

Bieg w workach wygrała Maria Balter (Można Inaczej Radomsko), druga była Marzanna Dutka (Stop Zgierz), a trzecia Marta Dymowska (Jędruś Katowice).

W kręglach triumfował Ryszard Gontar (Jędruś) 94 pkt., przed Markiem Kornasem (Barka Warszawa) 92 pkt. i Mirkiem Domaradzkim (Azyl Tomaszów Maz.) 90 pkt. Wśród pań najlepsza była Sylwia Nadrowska (Przyjaciel Bełchatów) 85 pkt., wyprzedziła Annę Kowalską (Relax Warszawa) 76 pkt. i Marię Balter (Można Inaczej Radomsko) 76 pkt.

Dwa ognie wygrał Jędruś, przeciąganie liny Barka, piłkę plażową Ala Tomaszów Maz. i kierki sportowe Stop Zgierz.

Spotkanie klubów abstynenckich nad Pilicą otworzyła i zakończyła Magorzata Kraft, wiceprezes Azylu Tomaszów Maz. Nad sprawną organizacją imprezy czuwał Ryszard Juda, prezes Azylu

Czytaj także

    Komentarze (4)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!