Nowojorska artystka Agata „Olek” Oleksiak w sobotę „zaszydełkowała” lokomotywę ustawioną na Stacji Tuwim w Manufakturze. Prowadzącym sobotnią akcję Art-Lokomotywa w Manufakturze był Marcel Szytenchelm. Na zakończenie Agata „Olek” Oleksiak odebrała na rynku Manufaktury Złotego Glana, Nagrodę Kina Charlie.


Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Zainteresowany (gość)

A ja z innej beczki... Byłem dzisiaj w Manufakturze, oczywiście widziałem lokomotywę itp...ale moją uwagę przykuło dwóch gości jeżdżących na fikuśnym trójkołowym rowerku, bodajże z elektrycznym silnikiem. Czy ktoś wie gdzie można ich znaleźć, żeby móc dowiedzieć się czegoś na temat tego pojazdu?? Bo tak szybko śmigali, że nie mogłem ich złapać, żeby podpytać

julek (gość)

Ciekawe ile kasy zapłacili podatnicy za ta zabawę . Pewno poszło dofinansowanie na jakies 100 000 zł minimum :). Bawimy sie dalej . Za rok wybory i pa pa zdanowska i stepien .