Przystanek PaT 2013 w Łodzi zakończył się w piątek. Po występie Reprezentacyjnej Orkiestry Policji z Warszawy odbyła się premiera filmowa PaTosfera Łódź 2013.

VIII Przystanek PaT był pięciodniowym spotkaniem młodzieży, biorącej udział w akcji promującej życie bez uzależnień i przemocy. Uczestnikami programu są nastolatki z całej Polski, które na co dzień działają na rzecz profilaktyki rówieśniczej we własnym regionie.

Aktualnie działa łącznie 70 takich grup w całej Polsce. Najwięcej na Mazowszu (18) i w województwie łódzkim (Łódź - na bazie teatru Piccolo, Radomsko, Sieradz, Wojsławice oraz Piotrków Trybunalskich). Najmłodsza grupa powstała w Krośnie na Podkarpaciu.

Przystanek PaT co roku odbywa się w innym mieście. Młodzież uczestniczy w warsztatach artystycznych i profilaktycznych. Program obejmuje także liczne animacje, spektakle teatralne oraz koncerty, które trwają zazwyczaj do białego rana.

Przystanek PaT 2013: Łodzianie uczyli się pod okiem mistrzówWzruszającym momentem spotkania był wspólny koncert uczestników warsztatów artystycznych. Podczas wykonania hymnu Przystanku PaT "Nie wracajmy jeszcze na ziemię" autorstwa Jarosława Chojnackiego, wiele osób nie kryło łez. Kolejny Przystanek PaT już za rok.

Źródło: Zakończenie VIII Przystanku PaT w Atlas Arenie [ZDJĘCIA+FILM]

Imprezy

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Lam (gość) (der)

Niekoniecznie. jest jednak wiele bardziej interesujących i ważnych tematów. A PaT-a mogli dać jako jeden temat,a nie rozwlekać na całą stronę. A myślę,że waznym tematem są problemy i pytania związane z obecną sytuacją odbioru śmieci. A tu co najwyżej,że śmietnik pełen...

Lam (gość)

POGIEŁO WAS Z TYM PaT-em??!!
6 NEWS-ów: PaT to ,PaT sramto !!
OK - Fajna impreza,ale przesada jest niewskazana nawet przy wypłacie !
Chyba ,że wszyscy Wasi reporterzy wyjechali na wczasy i jeden biedak jak raz obskoczył imprezę, to teraz będzie do przyszłej wiosny o tym pisał.