Pociągi na Woodstock 2013 Pociągi na Woodstock 2013

Pociągi na Woodstock (© Piotr Zawadzki)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pociągi na Woodstock 2013 ruszają już niedługo! Czas więc się pakować i jechać na największy festiwal muzyczny w Polsce. Z myślą o uczestnikach XIX Przystanku Woodstock Przewozy Regionalne przygotowały 100 dodatkowych pociągów musicREGIO, które zapewnią dojazd do Kostrzyna nad Odrą.

Pociągi na Woodstock 2013 wyruszą z 16 miast w Polsce. Jak przystało na festiwalowe pociągi, otrzymały one swoje specjalne, woodstockowe nazwy.

Jeden z pociągów musicREGIO nazwano „Dziadek" na cześć zmarłego w tym roku wieloletniego woodstockowicza Stanisława Kuleszyńskiego. Inne nazwy to zaproponowane przez woodstockowiczów: „Zaraz będzie ciemno", „Amelinium" czy „Pędząca Kłoda". Są również pociągi, których nazwy pochodzą od tytułów piosenek np. „Wehikuł czasu" oraz takie związane z Przystankiem Woodstock – „Akademia Sztuk Przepięknych", „Miłość Przyjaźń Muzyka".

Pociągi na Woodstock to nie tylko specjalny cennik z tańszymi biletami ale także bezpieczeństwo. Przewozy Regionalne wraz ze służbami porządkowymi organizują bowiem specjalny sztab koordynujący powroty z festiwalu.

Jeśli zamierzacie wybrać się z Łodzi pociągiem na Woodstock to macie do wyboru dwa terminy:
- 31.07.2013
Łódź Kaliska, godz. 5.42 (dojazd do Kostrzyna: godz. 13.31) - pociąg "Amelinium"
- 01.08.2013
Łódź Kaliska, godz. 6.12 (dojazd do Kostrzyna: godz. 13.31) - pociąg "Się Kręci"

Fani z Łodzi mogą pojechać na Przystanek Woodstock również pociągami z Lublina, które będą zatrzymywały się na stacji Łódź Widzew. We wtorek pociąg "Grabik" odjedzie z Widzewa o godz. 20.32. W środę o tej samej porze z Widzewa odjedzie pociąg "Panczur Wędrowiec".

Cały rozkład znajdziecie tutaj: Pociągi na Woodstock


Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

PW19 (gość) (Mtx1985)

kwestia organizacji widocznie nie została zauważona. jeżeli organizatorzy sunrise zgłosiliby się do pkp z prośbą i wykazali że na sunrise wybiera się z 30tys ludzi to może by dostali z jeden pociąg co by jeździł po całej Polsce w koło... druga sprawa to kwestia prestiżu i tradycji. O woodstocku słyszał chyba każdy, a być powinien każdy, kto chce się w tej sprawie wypowiadać i komentować. tradycyjnie wiadomo, że festiwal będzie, będzie na niego jechać setki tysięcy ludzi, i Ci ludzie na te pociągi czekają, więc kolei się opłaca takie pociągi organizować. Ostatnia sprawa, to kwestia szacunku i kultury wypowiedzi. Nikt z woodstockowiczów na forum na sunrise nie wrzuca ani na ludzi na niego jeżdżących i jego organizatorów. Jeżeli jest na tym sunrise'e więcej takich gości jak wyżej, to sam bym dla nich pociągu nie organizował, niech czyste i wylansowane bucostwo dociera jak lubi.

Mtx1985 (gość)

Specjalne pociągi na ten syfiasty woodstock, to jest ku..wa komedia. Na Sunrise nie było specjanych pociągów... No tak, ale przecież banda brudasów tażających się w błocie z jąkałą owsikiem na czele jest ważniejsza... Gratulacje dla pkp i całego tego syfu!!!

Moto myszy z marsa (gość) (p3e)

Kto ma ochotę niech jedzie. Kiedyś jak już będziesz bardzo stary... to wnukom co opowiesz o swoich szczeniackich czasach? Tak jest od pokoleń, że młodość ma swoje przywileje tzn. wszystko ma swój czas i miejsce. Nikt z nas w młodości nie był zupełnym niewiniątkiem. A dla kontrastu - co sądzisz o imprezkach polityków w "SPA", lub białych kołnierzyków na wypadach integracyjnych, co oni sobą reprezentują? Chcesz być hołotą to nią będziesz,, jak się uprzesz to nikt Cię nie zatrzyma przed "zejściem na psy". To taka chrześcijańska wolność wyboru drogi, którą idziemy...

E.J. (gość)

pociągi do kasacji pójdą po zawiezieniu ludzi do Kostrzyna...i współczuję obsłudze tych pociągów...

ANIOŁEK (gość)

nie jechać tam... to SYF ! ! !
Byłem/widziałem też dałem się nabrać... NARKOTYKI, ALKOHOL, BÓJKI, BŁOTO... a w koło smród, pot z pod pach i mocz!!!
w porównaniu z OPEN'er to przepaść!!!!

kath (gość)

Cóż za prawdziwie katolickie komentarze. Co niedziela w kościele w pierwszej ławce, a potem cały tydzień jadu i obgadywania wszystkiego co się rusza.
Brawo, brawo, ksiądz byłby dumny, Jezus nie za bardzo.