Nowe kontrakty ŁKS Nowe kontrakty ŁKS

Nowe kontrakty w ŁKS podpisało pierwszych czterech zawodników. (© Maciej Stanik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nowe kontrakty w ŁKS zostały podpisane z Olafem Okońskim, Szymonem Salskim, Adrianem Kasztelanem i Piotrem Słyścio. Szefowie nowego stowarzyszenia rozpoczęli podpisywanie nowych kontraktów po sparingu z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Nowe kontrakty w ŁKS zostały podpisane z pierwszymi zawodnikami na okres roku.

Według nieoficjalnych informacji kadra klubu zostanie podzielona na trzy grupy. W pierwszej grupie, którą tworzyć ma trzon drużyny, wynagrodzenie wyniesie około 3 tys. zł. W drugiej znajdzie się zdolna młodzież, która może liczyć na stypendia. Zawodnicy trzeciej grupy spodziewać się mogą jedynie drobnych premii za wygrane mecze i ewentualny awans.

Sport

Komentarze (66)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

66 (gość)

Ty też możesz zostać sponsorem Widzewa! Wspieramy Widzew, kupujemy karnety. Łódź zasługuje na Ekstraklasę!

ŁÓDŹ TO JUŻ TYLKO WIDZEW (gość)

śmiej się, śmiej, żydkałesiaczku, póki jeszcze możesz, inaczej będziesz śpiewał jak zacznie się znowu "ratujmy kałesu", "DAJ DAJ DAJ", "kolejny walkower"

Kibic (gość) (Pan Z Widzewa)

No na foto widac, ze perspektywiczni... Ekstra. No to kiedy te jakże godne tego klubiku kartoflane rozgrywki ruszają? W innych klubach parówkożercy już czekaja na was, potengo...
Ha ha ha ha
Potęga to widzew 5-1 z lęgią rezerwową
bu hahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TYLKO WIDZEW !!! (gość)

do centrum miasta

Bałuty ci dobrze napisał chociaz moze za bardzo to uprościł. Zamiast kompromitowac się na forum publicznym złap za pozycje historyczne inne niż wypociny eukałesiackich pseudo-histeryków

Bałuty (gość) (centrum miasta)

w polemikę to nie ma sensu wdawać się ewidentnie z tobą bolku bo pie.przysz niesamowite farmazony. Jaki klub z historią ??? masz na myśli te pucharki mistrzowskie co przynosili wam kacyki partyjni na "jubileusze" ?!?!?!? Wychowanków ??? Znowu chyba myślisz o zawodnikach podbieranymi z innych klubów którzy nie bardzo mieli alternatywę - albo grasz w kałkaesie albo nigdzie taki miałeś wychowanków. Zresztą tych "prawdziwych" wychowanków wcale nie mieliście więcej od innych. Poniosła cię typowa kałesiacka fantazja. A co do pokoleń łodzian chodzących na kałkaes to po pierwsze nie bardzo była alternatywa bo Widzew był w niższych ligach, po drugie tyle samo kibiców chodziło na Start w II lidze, bo grał tam ktoś z mojej rodziny i dysponuje wiedzą i co najważniejsze zdjęciami z tego okresu, po trzecie jak się rozdawało bilety w zakładach pracy m.in w zakładach Marchlewskiego (waszym "sponsorze") to ludzie nie mając co robić chodzili na ten kałkaes, tylko nie myl tego z "miłością" do tego klubu. Widac jestes pod ogromnym wpływem waszych pseudo historyków jak np. Bogusz, którzy od lat próbuja zakłamać historię tego miasta i klubów, bo nie mogą przeżyć że jest w tym mieście klub który ten wasz post komunistyczny kołchoz zostawił z sukcesami piłkarskimi lata świetlne w tyle.

TO JEST JUŻ PRZESĄDZONE TO MIASTO BYŁO, JEST I BĘDZIE CZERWONE !!!

EŁKAŁESIACCY FRUSTRACI! (gość) (rts1922)

Zapamiętaj kałesiacki parchu swoje chasydzkie pochodzenie.

Kałes został założony w 1909 roku przez 4 Żydów (Heinman, Traubwurcel, Hirszberg, Wassercug) w domu publicznym jako przyzakładowy klubik dla pracowników fabryki Izraela Poznańskiego.
Wybrano tradycyjne chasydzkie czarno-białe barwy, zmieniono je przed wojną wraz ze wzrostem nastrojów antysemickich, wtedy też próbowano ukryć żydowskie korzenie klubu.

Przez 100 lat istnienia kałesu jest synonimem nieudacznictwa i kombinatorstwa. Jedyne sukcesy piłkarskie zostały "załatwione" przez komunistów, albo "kupione" już w latach 90-tych XX w.
Występy w pucharach europejskich lepiej przemilczeć.

Odkąd Widzew zaczął grać w najwyższych klasach rozgrywek, kałesu jest już zawsze w cieniu zdegradowany do miana klubu dzielnicowego - bo jego zwolennicy pozostali już praktycznie tylko w najbiedniejszej dzielnicy Łodzi - Polesiu.

Na nic zdało się ciągłe wsparcie władz, klub powoli stoczył się w niebyt, bez przyszłości, perspektyw, z garstką zwolenników wśród niewykształconej młodzieży z patologicznych rejonów miasta. Dziś nikt normalny nie chce już identyfikować się z bandą wyrostków których jedyne życiowe sukcesy to napisanie na ścianie "Widzew jude", kłamstwa, oszustwa, oraz zablokowanie ronda w godzinach szczytu.

rts1922 (gość)

ZAPAMIĘTAJ WIDZEWSKI ŚWINIOPASIE SWÓJ WIEJSKO-KOMUNISTYCZNY RODOWÓD

Niektóre kluby i związki sportowe podają fałszywe daty założenia .Był to efekt działań ówczesnej I sekretarz Komitetu Łódzkiego PZPR Michaliny Tatarkówny-Majkowskiej, która chciała mieć na swoim terenie najstarszy robotniczy klub sportowy w kraju. Nieprawdziwa jest data powstania RTS [Widzew Łódź]. Klub istnieje od 1922, a nie od 1910 roku .Oszustwo popełnione przez RTS Widzew jest największe. Podawanie roku 1910 jako daty powstania klubu jest fałszerstwem.RTS Widzew istnieje od 24 stycznia 1922 roku.Oszustw dokonano 1960 roku, kiedy to wiele klubów, m.in. Skra Warszawa i Siła Mysłowice, przygotowywało się do obchodów 50-lecia sportu robotniczego w Polsce.W ówczesnym KC postanowiono, że musi być też klub z Łodzi, "robociarskiego" miasta. Wytypowano Widzew. Wymyślono, że klub jest kontynuatorem tradycji Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego

centrum miasta (gość) (Carlito)

nie ma sensu wdawać się w polemikę z takim indolentem umysłowym. Napisałem post o pierdzewie bo drażnią mnie kłamswta, które szerzą tacy imbecyle jak ty i tobie podobni. Tak potwierdzam, twój podmiejski, osiedlowy klubik, bez zadnej historii a mający jedynie kilka sukcesów MNIE NIE INTERESUJE. Ważny jest tylko ŁKS, klub z historią, z masą wychowanków, gdzie sport to nie tylko piłka nożna, gdzie pokolenia Łodzian uczeszczały na mecze i rozgrywki róznych dyscyplin sporotwych, to ŁKS może pochwalić się znanymi sportowcami, to ŁKS ma tyle mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach, o ktorych twój smieszny klubik może pomarzyć, żyjcie sobie sukcesami z lat 70,90 i bawcie sie dalej w różową trybunę!
Dla mnie temat jest zmaknięty, bez pozdrowień i bez odbioru.

Kocham Łódź, kocham ŁKS!

Carlito (gość) (centrum miasta)

Będę wchodził i komentował gdzie tylko zechcę, Tobie nic do tego. Popatrz jakie głupoty wypisują Twoi koledzy po szalu (łącznie z Tobą), to dopiero się za głowę złapiesz. A tak poza tym to trzeba być d.e.b.i.l.e.m, żeby cały post poświęcić Widzewowi, a na końcu stwierdzić, że ten klub Cię nie interesuje...

centrum miasta (gość) (Carlito)

gwarantuje ci, ze nie wchodzę i wstawiam durnych komentarzy pod artykułem o klubie, który mi delikatnie mówiąc wisi...Bo co to jest pierdzew? Ano jedno wielkie zakłamanie. Za to ty i twoi koledzy nagminnie zaśmiecacie to forum...pisząc głupoty...Wiec carlito wracaj poczytać o swoim klubiku i papa, do widzenia.
Tylko ŁKS

Pan Z Widzewa (gość)

No na foto widac, ze perspektywiczni... Ekstra. No to kiedy te jakże godne tego klubiku kartoflane rozgrywki ruszają? W innych klubach parówkożercy już czekaja na was, potengo...
Ha ha ha ha