Mazowsze grać będzie o miejsce piąte Mazowsze grać będzie o miejsce piąte

Reprezentacja Mazowsza walczyć będzie o miejsce piąte mistrzostw Polski (© Fot. Krzysztof Kiernowicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Mistrzostwa Polski w piłce nożnej kobiet 2013 - znamy finalistów. Zawody rozgrywane są w Łodzi dobrnęły do do decydującej fazy. Zawody rozgrywane są w ramach 19. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Łódzkie 2013. Drużyny rywalizują na boiskach Łodzi, Aleksandrowa i Kwiatkowic.

O złoty medal grał będzie Śląsk z Dolnym Śląskiem. W półfinale mistrzostw Polski w piłce nożnej kobiet 2013 Śląsk wygrał z Wielkopolską 1:0. Gola zdobyła Patrycja Matla. W drugim meczu półfinałowym Dolny Śląsk pokonał Małopolskę 3:2. Gole: Kamila Tkaczyk, Klaudia Kurosz, Patrycja Michalczyk - Natalia Malota, Magdalena Gozdecka.

Mistrzostwa Polski w piłce nożnej kobiet 2013


W meczach o miejsca 5-8 mistrzostw Polski w piłce nożnej kobiet 2013 padły wyniki:
Kujawsko-Pomorskie - Lubelskie 4:1. Gole: Agata Bała 4 - Agnieszka Jędrzejewicz.
Lubuskie - Mazowsze 1:2. Gole: Paulina Dudek - Olivia Rapacka, samobójczy.

Mistrzostwa Polski w piłce nożnej kobiet 2013 - znamy finalistów


Wielki finał mistrzostw w piątek (19 lipca) na stadionie Widzewa. Mecz Śląska z Dolnym Śląskiem rozpocznie się o godz. 12.
Na godz. 9.45 zaplanowano mecz o miejsce trzecie. Wielkopolska zmierzy się z Małopolską. To spotkanie na stadionie UKS SMS Łódź przy ul. Milionowej 12.
Także o godz. 9.45 początek spotkania, którego stawką będzie piąte miejsce w mistrzostwach Polski w piłce nożnej kobiet 2013. Mazowsze kontra Kujawsko-Pomorskie. Ten mecz na stadionie Startu Łódź.
Mecz, którego stawką będzie siódme miejsce mistrzostw Polski w piłce nożnej kobiet 2013 także rozpocznie się o godz. 9.45. Lublin gra z reprezentacją okręgu lubuskiego. To spotkanie na obiektach UKS SMS Łódź.

Perfekcyjna organizacja mistrzostw


Organizatorem mistrzostw Polski w piłce nożnej kobiet 2013 jest Łódzki Związek Piłki Nożnej. Uczestnicy finałowej batalii zgodnie podkreślają, że zawody zorganizowane są perfekcyjnie. Szkoda jedynie, że o medale nie walczy Łódź. Reprezentacja naszego regionu nie przebrnęła jednak przez eliminacje.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!