Mistrzostwa Polski w piłce nożnej kobiet 2013 - znamy półfinalistów. Zawody rozgrywane są w Łodzi dobrnęły do do decydującej fazy Znamy półfinalistów. Zawody rozgrywane są w ramach 19. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Łódzkie 2013. Drużyny rywalizują na boiskach Łodzi, Aleksandrowa i Kwiatkowic.

W mistrzostwach Polski w piłce nożnej kobiet 2013 rywalizują drużyny w których występują zawodniczki urodzone w roku 1997 i młodsze. Patronat prasowy nad mistrzostwami Polski w piłce nożnej kobiet w Łodzi sprawuje redakcja "Dziennika Łódzkiego".

Znamy półfinalistów mistrzostw Polski w piłce nożnej kobiet 2013


Półfinały zaplanowano na dziś:
Mecze:
Małopolska - Wielkopolska (16, stadion UKS SMS Łódź przy ul.Milionowej 12),
Dolny Śląsk - Śląsk (16, MOSiR Aleksandrów).

Mecze o miejsca 5-8


Kujawsko-Pomorskie - Lublin (16, Kwiatkowice),
Lubuskie - Mazowsze (17, 30 stadion Startu Łódź).

Mecze eliminacyjne mistrzostw Polski w piłce nożnej kobiet 2013


Grupa I
Lubuskie - Śląsk 1:4. Gole: Klaudia Korczaka - Klaudia Miłek 2, Aleksandra Lizoń, Małgorzata Mesjasz,
Kujawsko-Pomorskie - Małopolska 0:2. Gole: Aleksandra Nieciąg 2.
1. Małopolska 3 7 4-0
2. Śląsk 3 5 4-1
3. Kujawsko-Pomorskie 3 4 3-2
4. Lubuskie 3 0 1-9
Grupa II
Mazowsze - Lublin 5:1. Gole: Patrycja Rogalska 2, Oliwia Rapacka, Kamila Leśniewska - Paulina Burąsniewicz - Iga Karpińska,
Dolnośląskie - Wielkopolska 1:0. Gol: Angelika Rubin.
1. Wielkopolska 3 6 4-1
2. Dolnośląskie 3 6 7-1
3. Mazowsze 3 6 6-3
4. Lubelskie 3 0 1-13

Mistrzostwa Polski w piłce nożnej kobiet w Łodzi bez Łodzi


Dodajmy, ze w turnieju finałowym mistrzostw Polski w piłce nożnej kobiet 2013 rozgrywane są bez reprezentacji Łodzi, która odpadła w eliminacjach.
Można mieć nadzieję, że w przyszłym roku będzie lepiej, bowiem dziewczęta z Pelikana Łowicz i UKS SMS wywalczyły awans do I ligi. Poziom kobiecego piłkarstwa w województwie łódzkim wyraźnie wzrasta. Mistrzostwa Polski w piłce nożnej kobiet 2013 w Łodzi organizuje Łódzki Związek Piłki Nożnej.

Mistrzostwa Polski w piłce nożnej kobiet 2013 - znamy półfinalistów


- Jestem zaskoczony wysokim poziomem mistrzostw - mówi Adam Kaźmierczak z Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. - I jeszcze jedno, waleczności dziewczętom pozazdrościć mogą nawet piłkarze ekstraklasy. Z przyjemnością ogląda się mecze. Do półfinałów awansowały rzeczywiście najlepsze drużyny.

Prezentujemy zdjęcia z wtorkowego meczu mistrzostw Polski w piłce nożnej kobiet 2013, rozegranych na stadionie Aleksandrowie pomiędzy Mazowszem, a Lublinem. Autorem zdjęć jest Krzysztof Kiernowicz z ŁZPN. Dodajmy, że ŁZPN jest głównym organizatorem turnieju finałowego. Turniej, co podkreślają zgodnie uczestnicy, zorganizowany jest perfekcyjnie.


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!