Leonard Cohen Leonard Cohen

W czwartek po południu Leonard Cohen ląduje na lotnisku w Łodzi. (© Arkadiusz Ławrywianiec)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Leonard Cohen wystąpi w piątek w Łodzi. Zagra koncert w Atlas Arenie w ramach trasy "Old Ideas World Tour". W czwartek około godz. 14 samolot Leonarda Cohena wyląduje na lotnisku w Łodzi. W Łodzi Cohen wystąpi po raz pierwszy.

Koncert Leonarda Cohena w Łodzi będzie jedynym jego koncertem w 2013 roku w Polsce. W czerwcu Cohen wystąpił w Paryżu - koncert trwał cztery godziny. Koncert Cohena w Łodzi będzie podzielony na dwie części i będzie niewiele krótszy.

Leonard Cohen w 2013 roku wystąpi w ŁodziNa scenie w Atlas Arenie Cohenowi będą towarzyszyć muzycy zespołu: od lat związany z nim kierownik muzyczny i śpiewający basista Roscoe Beck, pianista Neil Larsen, mołdawski skrzypek Alexandru Bublitch, hiszpański gitarzysta Javier Mas, który w swym instrumentarium ma także archilaud i bandurrię, drugi gitarzysta Mitch Watkin, perkusista Rafael Gayol i harmonijkarz Mike Scoble. Za sprawą duetu The Webb Sisters nie braknie kobiecych głosów. Skład poszerzony jest o śpiewającą pianistkę Sharon Robinson, która podobnie jak Larsen uczestniczyła w nagrywaniu "Old Ideas".

Leonard Cohen przyleciał do Łodzi [ZDJĘCIA]Organizatorzy koncertu Cohena w Łodzi nie chcą zdradzić w jakim hotelu się zatrzyma. Wiadomo, że przed koncertem odbędzie tylko jedną próbę..

Władze Łodzi skierowały zaproszenie do artysty, w zależności od jego woli, na śniadanie, obiad, kolację lub kawę przed koncertem. Na razie bez odpowiedzi. Pamiętajmy jednak, że w tym roku artysta skończy 79 lat.Do Łodzi Leonard Cohen przyleci z Berlina, gdzie wystąpił w hali 02 World. W Łodzi Leonard Cohen będzie do soboty, najpewniej odpoczywając po koncercie. Bilety na koncert w Atlas Arenie kosztują 365, 280, 199 i 115zł.

Źródło: Leonard Cohen w Łodzi. W piątek koncert w Atlas Arenie

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

LeonardCohen (gość)

http://leonardcohentransmisja.blogspot.com/ - Leonard Cohen Transmisja z Koncertu na Żywo!