Kibice Widzewa szukają sponsorów Kibice Widzewa szukają sponsorów

Kibice Widzewa planują szukać sponsorów pośród największych firm, mających swoje siedziby w Łodzi. (© facebook.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kibice Widzewa stworzyli na Facebooku fan page "Łódzkie firmy wesprzyjcie Widzew". W przeciągu dwóch dni polubiło go ponad tysiąc osób. Kibice Widzewa zamierzają zachęcić do współpracy łódzkie firmy.

Niedawno wygasła umowa między Widzewem, a browarem Harnaś, który należy do grupy Carlsberg Polska. Sytuacja klubu jest trudna, dlatego kibice Widzewa chcą pomóc ukochanemu zespołowi.

Kibice zamierzają napisać list z prośbą o pomoc do największych firm, mających swoje siedziby w Łodzi. Wśród wymienianych firm są m.in. Bosch, Rossmann, Indesit, Samsung, Dell i sieć kwiaciarni H. Skrzydlewska.

Zobaczcie jak kibice Widzewa szukają sponsorów: Łódzkie Firmy Wesprzyjcie Widzew.Sport

Komentarze (152)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Łodzianin* (gość) (miło,że wspominasz Ligę Mistrzów)

ŁKS ostatni mistrz Polski w mieście Łodzi, dla prawdziwego polaka patrioty, ważniejszy jest mistrz kraju a nie otrzymywanie batów w Europie, więc się nie napinaj chłopku małorolny i wycieraj sobiue gęby prehistorią, bo to jest jak opowieść o dinozaurach, których już od wieków nie ma i nikt o tym nie pamięta.

Łodzianin* (gość) (Łodzianin)

ty jesteś śmieciu upośledzony, bo nikt normalny nie trzyma z tym pokrętnym tworem wstydzewem i nie używaj nicku z miasta Łodzi bo wiocha w której mieszkasz leży w okolicach miasta ale to jeszcze nie miasto więc sobie nie schlebiaj wieśniaku.

Łodzianin* (gość)

daj daje znowu żebrają a tak się naśmiewali z ŁKS-u, jesteście żałośni i wyznajecie filozofię Kalego, jak was coś dotyczy to jest dobre ale jak ktoś inny to robi to jest złe, żenada ten podmiejski klubik od początku jest śmieszny i opiera się na oszustwie i przekrętach.

anty1922 (gość)

hahaha
rzeczywiście jest w Łodzi tak jak to pisze na murach Żabieńca o Widzewie
,ze istnieje na fecebooku i w internecie daj!! :D

Kibic (gość) (ulki)

Ulki ty mondralo spycaj Polske co sądzą o widzewie
To dostaniesz zaras otpowiedż
Zakałą całej Polski jest Widzew
Aco do rospadu ŁKS TO WIELKA WINA JEST WASZA
kTO LATAŁ DO kolegi dzięki niemu tylko istniejecie na mapie ligi
Aby nie boniek to dawno by was nie było
Wasze kłamstwa o wielkim widzewie to było dawno i nie prawda
Wyniki miał widzew a nie wy
Wy jesteszći noeym podmiotem ktury powinien grać w okręgówce
A pięniądze ukradliśćie ŁKS NA BUDOWE STADIONU ,LATALISCIE DO ZDANOWSKIEJ JAK Z PĘCHEŻEM IDONOSY PISALI NA ŁKS
ZA ŁKS PUJDZIE ZA KRATY ZA TEN WYLOT ŁKS Z LIGI ZA ZAJĘCIE 7 MIE I NIE DOSTANIA LICENCJI
zA TO PZPN MIAŁ ODAC ŁKS 30MIL I POWRUT ŁKS NA SWOJE MIEJSCE W EKSTLAKLASIĘ
tE DONOSY ZWRUCĄ SIĘ PSZECIW WAM

arti (gość)

Panowie nie osmieszajcie sie szuka niech szuka w czym problem lepiej zajmijscie sie tym zeby frekwerncja byla na Ełksie i zeby ludzie płacili za bilety .Co was jakis klub osiedlowy interesuje a tymbardziej co rolnicy z niego robia. Odkryli facebook to i pisza nie kazda młodziez z terenow wiejskich ma dostep do facebooka -powinniscie sie cieszyc.Moze beda szczesliwi i warzywa potanieja ;)

Fijol (gość)

Indesit daj, bosch daj, skrzydlewski daj, rzemieślniku daj, taksowkarzu daj, ministrze daj, daj daj daj na nasz widzewek bo cacek musi dziurę zasypać :)))

URODZONY BIAŁYM (gość)

nigdy nie będe kupował żadnego towaru z ochydnego dostarczyciela temu obłudnemu i zakłamanemu klubowi.Jest to klub ,który nadaje się wraz ze swoimi kibicami do Ligi Mistrzów pod względem propagandy i zakłamania!!!!!