Kadra Widzewa na jesień sezonu 2013/2014 piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy. Sprawdź kogo zobaczysz w składzie Widzewa w rundzie jesiennej.

Wielkimi krokami zbliża się sezon T-Mobile Ekstraklasy 2013/2014. Drużyna Widzewa najprawdopodobniej będzie starała się znaleźć w najlepszej ósemce zespołów, jednak wiadomo, że cel ten będzie niezwykle trudny w realizacji.

Największe nadzieje Widzew pokłada w młodych piłkarzach takich jak:obrońca Hachem Abbes i Thomas Phibel czy pomocnik Marcin Kaczmarek. Siłę drużyny z al. Piłsudskiego powinni stanowić także urodzeni po 1990 roku: Jakub Bartkowski, Patryk Stępiński, Alex Bruno, Princewill Okachi, Bartłomiej Kasprzak, Krystian Nowak oraz Bartłomiej Pawłowski i Mariusz Rybicki.

ZOBACZ: T-Mobile Ekstraklasy 2013/2014 [TERMINARZ]

Sport

Komentarze (29)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Faktycznie, kibice lks 2013 bedą się napawali (gość) (Łodzianin*)

zwyciestwem za zwycięstwem. Co tam że w wyżebranej 4 lidze.
PS. Ale są podstawy by twierdzic że nie będziecie przegrywać? Jakich macie piłkarzy? Co tam piłkarzy, czy któryś z waszych trzech lksów ma choc jednego piłkarza?

Łodzianin* (gość)

pożyjemy zobaczymy wirtualni napinacze i krętacze, ciekawe ilu was będzie przychodzić po kilku porażkach ? bo tylko takie wynki was czekają

Łodzianin* (gość)

dlaczego podmiejskie cioty bardziej interesują się ŁKS-em niż swoim żałosnym osiedlowym klubikiem ???

Łodzianin* (gość)

nie interesuj się podmiejski chłopku, w ŁKS-ie jak zawsze wszystko ok, zobaczymy jak będziesz cienko śpiewał po kilku kolejkach, bo jeżeli myślisz, że powtórzy się cud z poprzedniego sezonu to jesteś albo naiwny albo jesteś pacjentem psychiatryka, a jak zawsze się napinacie a tak naprawdę nic sobą nie prezentujecie, bo wy i Pogoń to 2 najsłabsze drużyny i nr 1 do spadku.

ŚMIERC ZEBRACKIEJ KU>R>WIE (gość) (SPADKOWICZ ŻYDKIEWKA)

w kazdym badz razie przez ostatnie kilka lat i kolejne nastepne to Widzewek moze myslec sobie o pucharach:)!!! a ci "FRA>JE>RZY WIOSNY" nawet nie moga myslec o pucharze polski buhahaha kolejna parchata ciota co ma duzo do powiedzenia na inny klub a swoj ma gleboko w D>U>P>I>E!!!!

TYLKO WIDZEW RTS (gość)

co tu dużo pisać TYLKO WIDZEW RTS !!!!!!!!!!!!!
a co u robaczków?
ha ha ha ha ha ha ha...

1908 (gość)

" Drużyna Widzewa najprawdopodobniej będzie starała się znaleźć w najlepszej ósemce zespołów...." hahahahahahahahaha