(© materiały prasowe)

Dziś (16 lutego) w klubie Bajka Disco Club odbędzie się charytatywna gala, podczas której fani muzyki disco zbiorą się, by finansowo wspomóc chorego na nowotwór Krzysztofa Rutkowskiego, gwiazdy muzyki disco polo, lidera grupy "Tarzan boy".

Jedynym ratunkiem dla artysty jest kosztowna operacja poprzedzona chemioterapią. Koszty leczenia oszacowano na 50 tysięcy złotych, którymi nie dysponuje Rutkowski.

By wesprzeć ikonę branży, wykonawcy i fani muzyki Disco Polo z całej Polski przyłączają się do zbiórki charytatywnej. Do akcji włączył się również łódzki Bajka Disco Club, gdzie 16 lutego o godzinie 20:00 odbędzie się gala charytatywna. Organizatorzy zaplanowali licytacje gadżetów kolekcjonerskich oraz koncerty gwiazd Disco Polo.

Wstęp na imprezę, podczas której zagrają ulubieńcy publiczności DJ Lizard, DJ West, DJ Rokets i DJ Maro, możliwy jest po zakupieniu biletu charytatywnego w cenie 10 złotych. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane przez klub na pokrycie kosztów leczenia Krzysztofa Rutkowskiego.

- Chciałbym móc wejść na scenę i w ten sposób podziękować. Chciałbym wyzdrowieć, chciałbym jeszcze tańczyć, śpiewać… – powiedział wzruszony Krzysztof Rutkowski w reportażu wyemitowanym w Dzień Dobry TVN.

16 lutego, klub Bajka Disco Club
ul. Piotrkowska 90, godz. 20
bilet: 10 zł

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!