Harnaś sponsorem Widzewa Harnaś sponsorem Widzewa

Harnaś przestał być sponsorem Widzewa (© Krzysztof Szymczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Harnaś rozstał się z klubem Widzew Łódź - poinformował portal sportowefakty.pl. Harnaś sponsorem Widzewa był od 2006 roku. Grupa Carlsberg Polska, do której należy browar Harnaś, postanowiła nie przedłużać umowy sponsorskiej.

Utracenie przez Widzew sponsora strategicznego oznacza pogłębienie się problemów finansowych klubu. Budżet Widzewa w sezonie 2013/2014 ma wynosić tylko 11 mln zł.

Widzew został w ten sposób pozbawiony sporego wsparcia finansowego przed bardzo trudnym sezonem w ekstraklasie.

W sobotę zostanie przedstawiony nowy komplet strojów piłkarzy Widzewa, już bez logo Harnasia.

Źródło: Harnaś nie jest już sponsorem Widzewa

Sport

Komentarze (101)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Andrzej (gość)

przykro bardzo ....:-) a tak się śmiali widzewiaczki z ŁKS a i nawet w wielkim Widzewu bieda kontratakuje :-) "nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku, a dziadek się śmiał i to samo miał" :-)

ŁKS! WIDZEW ***WA!!! (gość)

A NA RAZIE NASI BRACIA Z BYDGOSZCZY WAS WYPIERDOLĄ DO 1 LIGI, A PÓŹNIEJ POPŁYNIECIE! ŁKS&ZAWISZA ŁKS HULIGANS!

ŁKS! WIDZEW ***WA!!! (gość)

ŁKS nigdy nie zginie bo umiemy sobie radzić ze wszelkimi problemami za parę lat wrócimy do ekstraklasy i wam pokażemy ****dolone widzewiaki!!!

Łkałes?! Nie ma :D (gość) (Kibic)

Nie ma to ełkałesu już :D Widzew gra w Ekstraklasie :DDD
Ten nowy wrzódkałes to ma tyle wspólnego z poprzednim co kolory pejsów...

od zawsze łódzki,na zawsze jedyny (gość)

ŁKS proszony jest o nie polemizowanie z "ludźmi honoru",którzy co chwila nas "zaskakują"....

KRW (gość) (Łodzianin)

Od razu przebijam ten balon igłą: to Widzew mógł być założony przez niemców,by obejść prawo,złe dla Polaków,ale już ŁKS tego zrobić nie mógł taaaaaak,och jakie to sprawiedliwe.Sugerujesz,że Cacek oddał długi tak?Naiwny jesteś jeśli myslisz ,że ktoś uwierzy w te bajki.
Nasza demonstracja była o kilka setek większa od Waszej.Za ten tekst urywam z Tobą rozmowę,bo nie ma ona sensu.Z wiatrakami jeszcze nikt nie wygrał....
Żyjcie sobie dalej w świecie wielkiego Widzewa,a miasto Łódź zostawcie Łodzianom.nie pozdrawiam zakłamańców ! ! !

ŁÓDŹ TO JUŻ TYLKO WIDZEW (gość)

kibiców ełkaesu już nie ma - zostali sami antywidzewiacy, plujący jadem i nienawiścią

Łodzianin (gość)

Ahhh, jeszcze jedno (po twojemu ;))

Piszesz o nienawiści i epitetach, a sam rzucasz tekstami jakich używają twoi ziomkowie.

Oczekujesz szacunku i sympatii po tym jak kłamiesz i obrażasz mój klub?

Łodzianin (gość) (KRW)

Wiesz, trudno żeby było inaczej, jak istnienie klubu było przerwane przez 4 lata I wojny... poza tym Niemcy nie byli mile widziani ani przez Rosjan, ani później przez Polaków, więc klub przy zakładach niemieckiego fabrykanta miał małe szanse na istnienie na poprzednich zasadach.
Co do 2004 roku, zmienił się podmiot operujący sekcją piłkarską, czyli de facto posiadacz licencji tłumacząc na dzisiejsze realia, spłaty długów nie udało się całkowicie uniknąć, jak sugerują twoi niedouczeni ziomkowie, nowy właściciel spłacił wszystkich wierzycieli wskazanych przez sąd.

O demonstracjach powiem tak - wasza była o kilka setek większa na pewno nie 3 razy większa jak napisałeś, ale zauważ, że Widzewiacy zebrali się w dzień roboczy w godzinach pracy, a wy bezpośrednio po meczu w niedzielę, po wielkiej mobilizacji. Teraz wyobraź sobie że taka demonstracja odbywa się tuż po meczu z ległą (ponad 8 tys.).

Nie frustruje mnie "nic nie znaczący wrzód", tylko irytuje jazgot kłamliwej propagandy garstki napinaczy - to jest kilka osób, jak dłużej poczytasz ich wypowiedzi, to będziesz ich rozpoznawać, niezależnie pod ilu nickami się wypowiedzą. Ełkałes nie jest teraz żadnym rywalem dla Widzewa.

KRW (gość) (Łodzianin)

Jeszcze jedno,czyli Widzew już kilka razy był KONTYNUATOREM poprzedników(2004),prawda....by jakże honorowo wypierać się długów,ale tradycje i mistrzostwa tak!Jakże to honorowe,w stylu Jędrulki.A co do liczb na manifestacjach,mam do Ciebie pytanie i prośbę:podaj mi według Ciebie liczby obydwu ekip jakie były obecne w piątek i niedzielę w maju tego roku.Z góry dzięki za odpowiedź i nie frustruj się tak,tylko z powodu lokalnego rywala,który jest dla Ciebie przecież nic nie znaczącym "wrzodem".

KRW (gość) (Łodzianin)

Wiesz,co różni nasze wypowiedzi.Twoje wypowiedzi są pełne nienawiści i epitetów,co określa Ciebie,jako człowieka sfrustrowanego,działającego pod wpływem impulsu.Zero merytorycznej polemiki,tylko wciąż obraźliwe teksty plus zero konkretów i fakty wyssane z palca.Ale wiesz co,to dla was typowe...Po Twoich wpisach widać,że musisz się unosić tworząc te swoje wypociny.
Krótko pisząc,jesteście jeszcze więksi i jeszcze mocniejsi....a rzeczywistość toczy się dalej...