Sylwester Szkudlarek (od lewej) trenerem GKS Bełchatów Sylwester Szkudlarek (od lewej) trenerem GKS Bełchatów

Sylwester Szkudlarek (od lewej) został trenerem GKS Bełchatów rozegrał 88 spotkań w ekstraklasie w barwach tego klubu (© Fot. Dariusz Śmigielski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Trzecioligowa drużyna rezerw GKS Bełchatów ma nowego trenera. Został nim Sylwester Szkudlarek, który zastąpił Krystiana Kieracha. Sylwester Szkudlarek, przez ostatnie cztery lata był asystentem Krystiana Kieracha w zespole GKS Bełchatów z Młodej Ekstraklasy.

Nowy trener GKS Bełchatów już zaczął treningi


- Zaczęliśmy przygotowania do trzecioligowego sezonu - mówi Sylwester Szkudlarek. - Trenujemy na obiektach klubowych. Drużynę tworzą ci zawodnicy, którzy grali w zeszłym sezonie w drużynie Młodej Ekstraklasy i nie znaleźli sobie nowego klubu oraz nie przebili się do kadry pierwszej drużyny. Ponadto włączyłem do zespołu wyróżniających się piłkarzy z zespołu juniorów starszych, prowadzonego w poprzednim sezonie przez Andrzeja Orszulaka. Są też utalentowani młodzi zawodnicy z okolicznych klubów klas niższych.

Trener GKS Bełchatów sięga po piłkarzy Astorii i Mechanika


- Trenuje z nami trzech nowych zawodników - zdradza nowy trener rezerw GKS Bełchatów. - Michał Dryja oraz Igor Górski przyszli z GKS Bełchatów. Oskar Wojciechowski, który jest wychowankiem GKS Bełchatów, występował w poprzednim sezonie w Astorii Szczerców, która awansowała do czwartej ligi. Niewykluczone, że na najbliższych treningach pojawią się kolejni nowi zawodnicy.

GKS Bełchatów zaczyna meczem z Czarnymi Rząśnia


Pierwszy mecz kontrolny trzecioligowcy z GKS Bełchatów mają rozegrać w najbliższą sobotę (20 lipca). Podopieczni trenera Sylwestra Szkudlarka mają grać z Czarnymi Rząśnia. To beniaminek IV ligi łódzkiej. Ponadto bełchatowianie mają grać z ŁKS Łódź oraz WKS Wieluń. Sylwester Szkudlarek, nowy trener GKS Bełchatów, nie jest zwolennikiem rozgrywania zbyt wielu spotkań kontrolnych.

Nowy trener GKS Bełchatów ma uczyć grać w piłkę


Na pytanie jaki jest cel GKS II Bełchatów nowy trener tej drużyny Sylwester Szkudlarek odpowiada: - Priorytetem w klubie jest pierwsza drużyna. Rezerwy mają szkolić młodzież i uczyć młodych piłkarzy gry w piłkę nożną. Cel? Dobrze byłoby zająć miejsce w górnej części ligowej tabeli, ale będzie trudno.

Sylwester Szkudlarek, trener GKS Bełchatów był znakomitym piłkarzem


Nowy trener GKS II Bełchatów rozegrał w polskiej ekstraklasie 88 meczów i strzelił dwa gole. We wszystkich 88 spotkaniach Sylwester Szkudlarek reprezentował barwy GKS Bełchatów. Jest zresztą wychowankiem tego klubu. Grał też w zespołach klas niższych, takich jak Skrzydła Tomaszów Mazowiecki, LKS Gomunice czy Włókniarz Zelów.

Sport

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

nice (gość)

S. Szkudlarek to jest z tych piłkarzy co mają pokorę i mecz w mecz gryźli trawę. Wielki szacunek.