W Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie po raz piąty odbył się Ogólnopolski Festiwal Parodii i Pastiszu „Parodiola”. W zmaganiach o Grand Prix udział wzięły: Kabaret Fifa-Rafa z Bełżyc, Kabaret Z Konopi z Kielc, Kabaret Inaczej z Białegostoku oraz Kabaret Zamówiony z Lidzbarka Warmińskiego. Zobacz zdjęcia!

Festiwal Parodii i Pastiszu "Parodiola"


W Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie po raz piąty odbył się Ogólnopolski Festiwal Parodii i Pastiszu „Parodiola”. W zmaganiach o Grand Prix udział wzięły: Kabaret Fifa-Rafa z Bełżyc, Kabaret Z Konopi z Kielc, Kabaret Inaczej z Białegostoku oraz Kabaret Zamówiony z Lidzbarka Warmińskiego.

Każda z grup zaprezentowała 25-minutowy program kabaretowy. Jury postanowiło nie przyznawać Grand Prix. Pierwszą nagrodę wysokości 3000 zł oraz nagrodę za najlepszy skecz, w wysokości 1000 zł, a także nagrodę rzeczową za osobowość sceniczną, zdobył Kabaret Z Konopi.

Zobacz też: „Bieg na rzecz dzieci chorych na nowotwory” w Olsztynie [Zdjęcia]

Zobacz również: Deserek kulturalny z Teatrem Form Niezależnych w Olsztynie [Zdjęcia]

Zobacz też: Lawendowe żniwa w Nowym Kawkowie pod Olsztynem [Zdjęcia]

Czytaj ponadto: Gospodarka śmieciowa w warmińsko-mazurskim. Wojewoda uruchomił specjalną infolinię

Na luzie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!