Czy Orzeł w Grudziądzu sprawi niespodziankę? Czy Orzeł w Grudziądzu sprawi niespodziankę?

W niedzielę mecz GKM Grudziądz - Orzeł Łódź (© Krzysztof Szymczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Orzeł Łódź w przedostatniej kolejce I ligi w niedzielę (godz. 17) rozegra wyjazdowy mecz z GKM Grudziądz. Przypomnijmy, że Orzeł Łódź niespodziewanie, ale zasłużenie, wygrał u siebie z GKM 47:43.

Kibice liczą, że Orzeł Łódź w niedzielę nawiąże skuteczną walkę z GKM. Specjalną premię dla żużlowców Orła zapowiedział sponsor łódzkiej drużyny Witold Skrzydlewski.

Orzeł Łódź w Grudziądzu znów sprawi niespodziankę?Janusz Ślączka, trener Orła Łódź, powiedział: – Jedziemy na ten rewanżowy pojedynek w najsilniejszym składzie. Zawodnicy nasi zostali dodatkowo zumotywowani na to spotkanie przez naszego wieloletniego sponsora pana Witolda Skrzydlewskiego. Dobrze by się stało, gdybyśmy odnieśli w Grudziądzu upragnione zwycięstwo, wówczas już z o wiele większym spokojem moglibyśmy przystąpić do ostatniego meczu ligowego z Kolejarzem Rawag Rawicz, w którym powinniśmy zdobyć trzy punkty.

W Grudziądzu Orzeł Łódź ma wystąpić w następującym składzie: 1. Peter Kildemand, 2. Jakub Jamróg, 3. Magnus Zetterstroem, 4. Kenni Larsen, 5. Rory Schlein, 6. Marcin Bubel.

Sport

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Łukasz (gość) (adex)

Oczywiście bieganie 22 debili za jedną piłką i strzelanie Panu Bogu w okno jest Twoim zdaniem bardziej sensowne. Nie interesuje Cię żużel to się nie wypowiadaj. Podyskutuj sobie na forum kopanej albo siatkówki.

adex (gość)

kogo to wszystko obchodzi ten cały zużel to ciężko beznajdziejny sport o ilem jazde w kółko mozna nazwac sportem buhahaha