W siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary barażowe o prawo gry w IV lidze łódzkiej. O dwa miejsca w IV lidze łódzkiej grać będą trzy zespoły.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Baraże rozpoczną się 7 sierpnia meczem Startu Brzeziny z Widokiem Skierniewice. 10 sierpnia Mierzyn gra ze Startem, zaś 14 Widok z Mierzynem.

Baraże o awans do IV ligi łódzkiej dla wicemistrzów


W barażach powinni grać czterej wicemistrzowie klas okręgowych łódzkiej, sieradzkiej, piotrkowskiej i skierniewickiej. Wicemistrz okręgu sieradzkiego Gal Gaz Galewice zrezygnował jednak z udziału w barażach.

IV liga łódzka dla 20 drużyn


W sezonie 2013/2014 w IV lidze łódzkiej grać ma 20 drużyn. Na razie jest 18 ekip i dlatego Łódzki Związek Piłki Nożnej zarządził baraże o dwa wolne miejsca. Przypominamy, że w sezonie 2013/2014 w IV lidze łódzkiej grał będzie między innymi ŁKS Łódź.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!